.

.

01 Лесно да се Инсталира на Звук Аларм Систем, Жичен Предупредување Рог, за Home Security Станбени Безбедност

01 Лесно да се Инсталира на Звук Аларм Систем, Жичен Предупредување Рог, за Home Security Станбени Безбедност

DEN 227.76
Залиха

Лесно да се инсталира, само паста, без жици, лесен за употреба.Оваа пирсинг, plug-in сирената може да се вклучи во вашиот тастатурата/Конзола.Работи со вашиот систем, одговор на сигнали од предупредени Тастатурата/Конзола.Издржливи и долг животен век.Во 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Карактеристики : Лесно да се инсталира, само паста, без жици, лесен за употреба.Компактен, лесен и удобен за носење.Издржливи и долг животен век.Работи со вашиот систем, одговор на сигнали од предупредени Тастатурата/Конзола.Во 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Оваа пирсинг, plug-in сирената може да се вклучи во вашиот тастатурата/Конзола.Спецификации : Материјал : Пластични и Metal Rated Напон : 12 V DCSound Индекс : 120d BSound Фреквенција : 3.8 KH2+10%Пренесува Брзина : 3 H2 зголемување или discrease 10%Големина : 5.2*5.0 cm/2.0*2.0 in Package Тежина : 64g/2.3 oz Package Листа : 1 * Звук Аларм Систем .

R

Избор на клиент