.

.

CLY Накит од не ' Рѓосувачки Челик Locket Pendant Ѓердан Женска Музика Забелешка Ароматерапијата Diffuser Ѓердан

CLY Накит од не ' Рѓосувачки Челик Locket Pendant Ѓердан Женска Музика Забелешка Ароматерапијата Diffuser Ѓердан

DEN 239.76
Залиха

Ароматерапијата diffuser ѓердан.Начин да се користи во ароматерапијата diffuser ѓердан : се Применува неколку капки од вашето омилено етерично масло на еден од рефил влошки, по што се стави рампа во locket и затворете го.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Со солидна назад и магнетни затворање, за да бидете сигурни дека на етерични масла без dirtying облека.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ароматерапијата diffuser ѓердан.ДИЗАЈН КОНЦЕПТ : Музиката е мојата прва љубов и јас никогаш нема да се промени.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 1.КРАЈНАТА КВАЛИТЕТ : Оваа убава locket pendant ѓердан е направена со високо квалификувани и противалергиски 316 L не ' рѓосувачки челик.EXQUISTE ДИЗАЈН : Овој ѓердан ви овозможува да се донесе вашиот омилен ароматерапијата Етерични масла/ парфем со вас во секое време.Можете да изберете различни бои за да одговара на различни парфеми.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

R

Избор на клиент