.

.

6 Пакети Продолжување Кабелот Носителот на Организаторот, EFFIET Тешки Складирање Ремени Кабел Црево Јаже за Управување со Магацин, Градина, RV & Работилница (6 Пакети Р?

6 Пакети Продолжување Кабелот Носителот на Организаторот, EFFIET Тешки Складирање Ремени Кабел Црево Јаже за Управување

DEN 311.76
Залиха

Овие тешки ремени се најдоброто решение за да ги организирате вашите продолжени кабли, електрични кабли, апарат канапи, corded алатки,сите видови на опрема, па дури и црева, и го задржува вашата гаража, двор, градина, работилница, магацин, автомобил, брод секогаш се организирани.Кажете збогум на изгубени или испреплетени кабли.Складирање појас е составен од 900 denier висок квалитет на балистички најлон, кој е ултра-трајни комерцијални одделение и водоотпорен материјал, и со ' рѓа-отпорни gronment, може да се користат во затворени простории и на отворено со грижиш за кршење.Двојно stiching кука и јамка затворање го прави појас да се одржи повеќе од 50 кг/22kg.ГОЛЕМИНА ИЗЈАВА : Featurs 2 инчи ширина × 13 инчи должина.Завиткување дијаметар може да се прилагоди од минимум 2.5" до максимум 4".Максимална ликвидација капацитет (обем) е 12 инчи.Оваа големина ремени може да се вклопат на 50-100 продолжување кабелот или кабел совршено.ПАКУВАЊЕТО на ПРОИЗВОДОТ : Таа има 6 пакети ремени и 6 пакети ѕид монтирани куки во пакет.Доволно за организирање на вашите кабел и опрема во вашиот дом, а вие може да се даде на remaning ремени како подарок на вашите фамилии и пријатели, тоа е убав избор за да го замени вашиот постои кука со овие тешки кука и јамка ремени.Со екстра 6 пакети куки, вие не треба да се најдат и купат куки кои се вклопуваат во дупка, овие куки може да се вклопат преку grommet совршено.EFFIET продолжување кабелот за управување заврши е погоден за голем број на внатрешна и надворешна места.Обрачот и Јамка дизајн, можете лесно да управувате со вашите долги продолжени кабли, апарат опрема жици, алатки, tripods во гаража, или кука вашиот шише со вашата торба за пешачење патувања.Изграден со најлон материјал, тоа е погоден и за внатрешна и надворешна употреба во дом, канцеларија, продавница, гаража, планини, сајтови, итн.

R

Избор на клиент