.

.

SHRAL100DR - Остри AL100DR Печатач Тапан

SHRAL100DR - Остри AL100DR Печатач Тапан

DEN 1816.80
Залиха

Каталог Објавување Тип - Слики Тапани/Фото Проводници-Стандард.Боја(s) - Црна.Уредот Видови - Копир.GL09 Page Number - 946. Глобалната Тип На Производ - Слики Тапани/Photoconductors-Тапан.Користете го овој вистински ОЕМ тапан да се обезбеди најдобар квалитет во вашиот печатење.Нуди супериорни перформанси со грижете се-слободен сигурност.Произведени на силните на спецификации.Уредот Видови : Копир; OEM/Компатибилен : ОЕМ; Страна-Принос : 18000; Снабдување Тип : Тапан.

R

Избор на клиент