.

.

Jurebecia Бебе Девојка Бикини Шарени Плажа Бански Возбудува Костим За Капење Прилагодливи Бански 2 Парчиња Поставени 0-4 Години

Jurebecia Бебе Девојка Бикини Шарени Плажа Бански Возбудува Костим За Капење Прилагодливи Бански 2 Парчиња Поставени

DEN 167.76
Залиха

Полиестер,Spandex.Погоден за : 0-5 години бебе девојки;.Материјал : Полиестер, Spandex,специјално обработена ткаенини се помеки, поудобно, природни, кожата-пријателски и се чувствуваат подобро;.Дизајн : Три светли бои може да се избере, розова, жолта и сина, ивица ракави flounce блузи со еластични шорцеви , едноставни и стилски, вашата девојче носат тоа ќе биде модерен;.Перење метод : Препорачана машина за миење;.Повод : Голема за на плажа, базен, забава, одмор, пливање, kiddie базен, плажа или фотографии!.

R

Избор на клиент