.

.

Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Плетени Romper Долг Ракав Обичен Едно Парче Есен Облека

Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Плетени Romper Долг Ракав Обичен Едно Парче Есен Облека

DEN 143.76
Залиха

Копче затворање.Материјал : Топло деца бебе девојка момче Плетени Romper есен зима облека на облека е направен од Памук ткаенини.Ултра Мека и Удобна, дише и пријателски за вашето бебе кожата.Одговараат за 0 до 18 Месеци Бебињата.Стилски Дизајн : Симпатична Бебе девојки обична или цврсти боја romper,новороденото девојче момче кратко sleeve onesies, родово-неутрални onesies за детето,околу врат, краток ракав мало девојче romper ,симпатична момчиња jumpsuit, пред копчето дизајн ,лесно да се стави на и полетување,промена пелени,топло бебе девојка момче кратко sleeve облека облека.Големина : Унисекс бебе девојка момче Кратко sleeve romper,основните обичен bodysuit блузи е Одлична за 0 месеци стари до 18 месеци стариот бебе девојки и момчиња ,постојат 6 големини : Новороденче ,0-3 месеци 3-6 месеци,6-9 месеци 9-12 месеци,12-18 месеци ,прекрасна бебе девојка момче кратко sleeve облека, облека, ве молиме проверете ја големината графиконите подолу внимателно пред цел.Прилики : Новороденото девојче момче кратко sleeve bodysuit romper,еден-парче пролет лето облека собата е погоден за надворешно,отворен повик за секојдневно носење,sleepwear,пижами,новородените фотографија облека,училиште,пролет лето есен winther,патување,роденден,забава или било кој повод.Исто така Совршено како бебе 1 роденденски подарок,новородените подароци и облека подарок.Пакет се вклучени : 1x Унисекс бебе девојка момче кратко sleeve romper (Пролет Лето Есен Зима Новородено Бебе Девојка Момче Кратко Sleeve Onesies Облека).Новороденото Бебе Девојка Момче Плетени Romper Долг Ракав Jumpsuit Обичен Топло Едно Парче Bodysuit Есен Зима Облека Тимови Стил : Случајни бебе девојки и момчиња, Плетени Romper есен зима облека тимови Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина : 60Romper Должина : 48cm/18.90"Биста : 43.5 cm/17.13"-Рамо : 18cm/7.09"-Ракавот : 24cm/9.45"Совети Возраст : 0-3 Месеци Големина на : 70Romper Должина : 51cm/20.08"Биста : 46cm/18.11"-Рамо : 19cm/7.48"-Ракавот : 26cm/10.24"-Совети Возраст : 3-6 Месеци Големина на : 80Romper Должина : 55cm/21.65"Биста : 48.5 cm/19.09"-Рамо : 20cm/7.87"-Ракавот : 28cm/11.02"-Совети Возраст : 6-9 Месеци Големина на : 90Romper Должина : 59cm/23.23"Биста : 51cm/20.08"-Рамо : 21cm/8.27"-Ракавот : 30cm/11.81"-Совети Возраст : 9-12 Месеци Големина на : 100-Romper Должина : 63cm/24.80"Биста : 53.5 cm/21.06"-Рамо : 22cm/8.66"-Ракавот : 32cm/12.60"-Совети Возраст : 12-18 Месеци ве Молиме референца нашите Големината на Табелата за опис подолу кога купувате.1 инч = 2.54 см ве Молиме овозможи 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.

R

Избор на клиент