.

.

Aexit 5 Компјутери Осветлување тела и контроли 100mmx20mm Таванот Плоча Шасија База Pendant Светлина Додатоци Црна

Aexit 5 Компјутери Осветлување тела и контроли 100mmx20mm Таванот Плоча Шасија База Pendant Светлина Додатоци Црна

DEN 863.76
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 415g; Пакет Содржина : 5 Компјутери x Таванот Светилка Плоча, Некои се Инсталира Делови.Главната Боја : Црна; Секоја Големина : 100 x 20mm/4" x 0.8"(D*H).Средната Дупка Кол : 10мм/0.4".Монтажа на Тема Кол : 5mm/0.2".Погоден за ѕид светилка, europabsorb купола светлина, светилка,враќање на античките начини на балкон, коридор, тремот, коридор, студио,фабрика за инсталација и други DIY собранието користење осветлување светилки и фенери.Поделба и расклопување, бидејќи тоа е лесно да се соберат.Со овој Плафон Плоча комплет вие можете безбедно да се качи pendant светилки или виси светилките на таванот.Оваа суспензија на метал е им била заклучена до плафон и нуди дури и тешки таванот светилка безбедна задржете.

R

Избор на клиент