.

.

LifeSupplyUSA HEPA Филтер Замена Компатибилен со Ајкула XHF650 се вклопува NV650, NV651, NV652, NV750, NV751, NV752, NV753

LifeSupplyUSA HEPA Филтер Замена Компатибилен со Ајкула XHF650 се вклопува NV650, NV651, NV652, NV750, NV751, NV752,

DEN 407.76
Залиха

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Вклучува 1 Замена Вистински HEPA Филтер.Спореди # XHF650. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Вклучува 1 Замена Вистински HEPA Филтер.Спореди # XHF650. Најефикасен : ви Помага ефикасно да се филтрира воздухот надразнувачи како што се чад, прашина, пет првут и ткаенина влакна.Се КОРИСТАТ од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Life Supply USA Вакуум филтри се направени со висок квалитет само ја отвори вакуум филтер оддел, да ги отстраните старите и замена на филтер.

R

Избор на клиент