.

.

4-во-1 Бебе Активност Салата Дома Мат Активност Центар со 3 Виси Едукативни Играчки, Мека, и Дише Перница, Лесен за складирање и за Носење

4-во-1 Бебе Активност Салата Дома Мат Активност Центар со 3 Виси Едукативни Играчки, Мека, и Дише Перница, Лесен

DEN 2279.76
Залиха

3 виси играчки и огледало стимулира бебето сетила, да се привлечат бебето е поголемо внимание и да се промовира бебето е когнитивниот развој.Печати на враќање превозот етикета. 4-во-1 активност центар обезбедува 4 начини за бебето да се игра,3 виси играчки привлечат бебето внимание и да се промовира неговиот когнитивен развој.Мека и дише перница далеку од прашината на земјата, Цврстата структура спречува било катастрофи со твоите мало бебе.Оваа салата се игра мат е мека и удобна, со доволно простор за вашето бебе да се движи слободно и да се изгради добар спортски вештини.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Лесен за складирање и за носење, години можат да уживаат во нивниот спорт време во насекаде & секое време, Лесно да се здипли во компактна големина за складирање или извршување.Карактеристики : им Помогне да се ослободи мајка раце и дозволете бебето да се игра freely4-во-1 активност центар обезбедува 4 начини за бебе да play3 виси играчки привлечат бебето внимание и да се промовира неговата когнитивна development Provide доволно простор за бебето да се изврши стомак време, удирање и crawling High-квалитет twill и PP материјали обезбеди бебе е safety Soft и дише перница далеку од прашина на ground Sturdy структура спречува било катастрофи со твоите малку baby Easy да ги чувате и да го носат, години можат да уживаат во нивниот спорт време во насекаде & anytime With доволно простор за бебето да се движи слободно и да се изгради добра спортска skills Easily укината во компактна големина за складирање или извршување out ASTM сертификација обезбедува висока безбедност и quality Specifications:Материјал : Twill+ PPColor : Green Product Големина : 34" (L) X 17" (W) X 51" (Ж)Нето Тежина : 2.Помогне да се ослободи мајка раце и дозволете бебето да игра слободно, Високо-квалитетни twill и PP материјали обезбеди бебе безбедност.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Се обезбеди доволно простор за бебето да се изврши стомак време, удирање и индексирање, Со доволно простор за бебето да се движи слободно и да се изгради добар спортски вештини.Покрај тоа, шарени животински модели се создаде животински свет за бебето и да го стимулира бебето е желба да се истражуваат.

R

Избор на клиент