.

.

MONSTE Фен Заградата Мулти-Функционални Бања Фен за Складирање Решетката да се Монтира на Ѕид Дизајн Полица Бања Fnishing Полица(Зелен)

MONSTE Фен Заградата Мулти-Функционални Бања Фен за Складирање Решетката да се Монтира на Ѕид Дизајн Полица Бања

DEN 599.76
Залиха

Име на производ : Ѕид-монтирани фен заградата.Материјал : ПП и Акрил лепило.Боја : црна/сива/розова/зелена.Внатрешен дијаметар : 8cm.Пакет се Вклучени : 1*фен решетката.Пакет се Вклучени : 1*фен rack Product Име : Ѕид-монтирани фен bracket Inner дијаметар : 8cm Material : PP и Акрил adhesive Color : црна/сива/розова/green100% сосема нов и висок quality Simple colors Health и Животната средина Protection Durable.

R

Избор на клиент