.

.

VVEMERK Брише Фармацевт, Dustproof Ткиво Складирање Кутија Влажни Брише Фармацевт Носителот Пренослив, со Капак Избрише Носителот Држи Брише Свежи Современи Правоаголна ?

VVEMERK Брише Фармацевт, Dustproof Ткиво Складирање Кутија Влажни Брише Фармацевт Носителот Пренослив, со Капак

DEN 287.04
Залиха

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】VIVISKISS Брише Фармацевт Направени од страна на високо-квалитетни PP материјал Мазна и брус-бесплатно за неспокојот плови.Материјалот е безбедна, здрава и нетоксичен.Чувајте ги брише свежи и нема прашина. 【ФУНКЦИОНАЛНА s афирмација е наша најголема награда.Име На Производ : Влажно Брише Фармацевт.Материјал : направен од PP материјал.универзална големина : 18.5 x 12.5 x 7cm/7 x 5 x 3inch.Карактеристики : Брише складирање кутија сад е направен од високо квалитетни PP материјал, Брише складирање кутија е опремен со ротирачки тока за удобен отворање и затворање на капакот и гума печат спречите испарување на водата или нечистотија, здравјето и безбедноста,не-токсични.Едноставна боја дизајн може да одговара на било какви décor во вашиот дом, и да додадете некоја благородна и елеганција на вашата бања суета или livingrom.

R

Избор на клиент