.

.

8ml Патување Парфем Atomizer Refillable за Мажи & Жени. Празни Спреј Шише со Кристал Декорација Дизајн(0.27 Оз,Виолетова)

8ml Патување Парфем Atomizer Refillable за Мажи & Жени. Празни Спреј Шише со Кристал Декорација Дизајн(0.27 Оз,Виолетова)

DEN 167.76
Залиха

★ Преносни Големина : Секое шише мерки 1" (2.5 cm) во дијаметар и 3,9" (10cm) во висина. 0.27 Оз(8ml) компактна големина лесно се вклопуваат во чанта или убавина торбичка што ги прави одлични за патување. ★ Стилски Дизајн,Совршен за секоја прилика : Направен од Супер лесни алуминиумски школка и стакло Внатрешна сад,површината е обоен со елоксирани алуминиумски процес, убави и привлечни. ★ Лесен за користење : Дојде со инка,dropper и млазницата, што може да се рефил внатрешниот сад во секунди. ★ Погодни : Совршен за чување на некои од вашиот омилен парфем/aftershave/шминка смена во помал сад без да се земе целиот шише на одмор. ★ Идеален подарок за семејството и пријателите.Одличен подарок за роденден/Божиќ/Годишнината/Денот на Таткото/Мајката Ден/Денот на Вљубените.

R

Избор на клиент