.

.

Lilware Универзален Автомобил CD Слотот за Држачот за паметни телефони/GPS/PDA / MP3 Плеери и Други Уреди. Планината со Магнетни Диск и Не се Лизга Гумени Зафат. Црна

Lilware Универзален Автомобил CD Слотот за Држачот за паметни телефони/GPS/PDA / MP3 Плеери и Други Уреди. Планината

DEN 361.68
Залиха

Auto phone гората без рамка може да се користи за повеќето паметни телефони и на различни уреди.Лесни, издржливи и преносни.Совршено да се вклопи во повеќето CD слот.Метален лист може да се држи под телефон случај под телефон школка - тоа ќе бидат невидливи или на задната страна на случај.Ве молиме бидете сигурни дека телефонот е фиксна и се провери пред секоја активност.Ова е со висок квалитет на производот се дистрибуира само со Додаток на Одделот.Додаток Оддел е сопственик на сите права на интелектуална сопственост во овој оглас и во материјалот објавен на тоа.Lilware (ТМ) е трговска марка на Додаток Оддел.Тоа е заштитена од страна на соодветните закони за авторски права и договори.Сите права се задржани.На frameless универзален автомобил планината во CD слот за Apple i Phone, паметни телефони, мобилни телефони / GPS / PDA / MP3 Плеери и други уреди. - 360° ротари планината носителот кој е поддржан од страна на топката заеднички дизајн.Ова им овозможува на пејзаж или портрет агол на гледање. - Кога тоа е монтиран можете да ги ротирате вашиот уред насока на стрелките на часовникот и anticlockwise.Притисни тоа горе и долу, лево и десно, и било кој друг агол помеѓу благодарение на топката заедничкиот проект зад вашиот телефон. - Носителот на планината се вклопуваат во повеќето CD слотови.Вклучува 2 магнетна плоча.Метален лист (диск) може да се стави на телефонот назад под телефон случај или на задната страна на случај. - Ротари планината се состои од пиедестал со високо квалитетни пластични и силиконски слоеви - ова ќе го задржи телефонот безбедни од гребење или оштетување. - Едноставен и модерен дизајн.Ве молиме бидете сигурни дека телефонот / GPS / или PDA е да се обезбеди и провери пред секоја активност. * Додатоци само, телефонот не се вклучени.Ова е со висок квалитет на производот се дистрибуира само со Додаток на Одделот.Додаток Оддел е сопственик на сите права на интелектуална сопственост во овој оглас и во материјалот објавен на тоа.Lilware (ТМ) е трговска марка на Додаток Оддел.Тоа е заштитена од страна на соодветните закони за авторски права и договори.Сите права се задржани.

R

Избор на клиент