.

.

Замена На Дел За Правосмукалка Филтер Орев # 73316

Замена На Дел За Правосмукалка Филтер Орев 73316

DEN 888.00
Залиха

Дел No # 73316. Се вклопува Во Модели # Вклопува Pro Guard LI3 Cordles Модели.Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.Се вклопува Во Модели # Вклопува Pro Guard LI3 Cordles Модели.

R

Избор на клиент