.

.

LYSMuch Деца Бебе Девојки Т-Маица Промовирани да постара Сестра, Букви Печати Кратко Sleeve Блуза

LYSMuch Деца Бебе Девојки Т-Маица Промовирани да постара Сестра, Букви Печати Кратко Sleeve Блуза

DEN 113.76
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Собори сува ниска.Лесен-за-фустан pullover вратот букви печати т-маица. "Промовирани Да постара Сестра" писмо за печатење,Лажичка вратот.Повод : Лето, На Пролет.Playwear / homewear/ фотографија за вашиот малку еден.Машина или Рака Мие Ладно/ Собори Сува Ниска температура прилагодување. 5 Големини за девојки 2-7 години.Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големина на табелата*Големина-*Биста*Length80 ( 12-18 Месеци )10.62"14.17"90 ( 18-24 Месеци )11.02"14.96"100 ( 2 T - 3 T )11.41"16.14"110 ( 3 T - 4 T )11.81"16.92"120 ( 4 T - 5 T )12.2"17.71".

R

Избор на клиент