.

.

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење Кадрава, Долго&Густа Коса, Chrysanthemum и Ленти Нема Frizz Коса ?

Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте за Жените и Мажите, 10x26inch Супер Абсорбента Брз Сува Коса Turban за Сушење

DEN 335.76
Залиха

Тоа е Gentlest Начин да се Исуши на Вашата Коса со Користење на удар фен секое утро да се дојде до сите дека водата на корени предмети вашата коса да топлина која ќе го оштети вашиот кутикулите со текот на времето.Сува веднаш на ниска топлина или едноставно да се исуши.НАМАЛУВАЊЕ на FRIZZ : Модерна & класичен микрофибер крпи дизајн за коса не бара никакви триење за да се отстрани вишокот на вода од косата.На микрофибер косата со крпа не треба да се фаќа, присилува, да се пријавите на топлина, или вршење на било која друга груби дневен ритуал кој придонесува за кршење.Како да се Користи 1.Како да го користите : Нежно scrunch или да се притисне за да се отстрани вишокот на вода.Не постојат readjustments и не пропаѓање.Оставете за 10-20 минути, додека влажна.Плус, нема тешки пешкир на главата значи дека нема вратот болка или протегаат под неговата тежина.Триење на косата енергично со бања пешкир штети насоки и промовира frizz.Нашата коса крпи ви овозможи да ја заврши вашата коса удобно и да се спречи frizzy коса или подели завршува и имајте коса оригинални мека, мазна и сјајна!Се применуваат коса масло, навлажнувачки средството за смекнување на косата, шминка, коса маска и повеќе.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.Не користите кајгана.Вашите раце да останат слободни и може да се движи за вашиот утро и нега на коса рутински без прекин.Пресврт на крпа до тесна, но се уште удобно. 26 x 10 инчи кадифен коса крпи се одлични за сите типови на коса, без оглед на долг, краток, кадрави, рамна, обемна или бојосана,супер - права коса, итн.Ќе Каже Збогум на Бришење После миење на вашата коса, да ја заврши во Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте направени од супер абсорбента, ултра-меки револуционерен материјал.Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашите надгради шиење процес.можете да го носат овие коса сушење пешкири насекаде и да одите.За hands-free сушење коса : Флип над главата и место на крпа на задниот дел од главата.Совршен за салата, патуваат, плажа екскурзии, спортски, Јога, кампување, на отворено, дома, хотели, базен партии и професионални коса салон за употреба!Тие се, исто така, совршен подарок за вашата девојка, мајка, сестра, наставник, dorm цимер.

R

Избор на клиент