.

.

5 Пак Празни Пластични Спреј Шишиња (17 Оз), Чистење Спреј Контејнери со Мерење - Сите Намена за Чистење Решенија, Коса, Растенија, домашни Миленици - Прилагодлив Преди

5 Пак Празни Пластични Спреј Шишиња (17 Оз), Чистење Спреј Контејнери со Мерење - Сите Намена за Чистење Решенија,

DEN 239.76
Залиха

500ml Капацитет — ќе добиете пакет 5 17 унца јасно празни пластични спреј шишиња.Високо-квалитетни пластични, силни и издржливи, поседуваат висока густина & влијание отпор, лесно за повторна употреба.Активирањето Sprayer со Мерења — Јасно спреј за чистење шишиња со унца и milliliter, за лесно мешање, разредување и идентификување на содржината.Транспарентен шишиња натопи цевка достигне дното за да се добие минатата на вашиот течност, да се избегне губење!.Прилагодливи Млазницата — Со извртување на млазницата да се прилагоди на режимот што сакате, можете да изберете од 3 различни начини : Поток, Магла и Исклучување.Совршен за индустриски, janitorial и домашна употреба.Вода спреј шише со лизга-доказ дното, НЕ врвот над повеќе!.Leakproof Дизајн — Течење доказ распрскувачи функција долга-трајни полипропилен спреј главата.Нема потреба да се грижите за протекување и блокади, ви обезбеди сигурен и побрзо прскање.Сите Намена Спреј Шишиња — Голема spritzer шише за домашна чистење решенија, за нега на коса производи, освежувачите на воздух, автомобил детали, градината и растенијата грижа, пет обука и повеќе.Одговара за вашата сите спреј и продавница потреби.Нашите спреј шишиња се направени од високо квалитетен материјал, безбедно и издржлив, лесен за повторна употреба.Со прилагодливи млазницата.Можете да ја прилагодите режим меѓу 3 предизвика settings вклучувајќи МАГЛА, ПОТОК и ИСКЛУЧУВАЊЕ лесно со вртење на млазницата.Со мерењата.и удобно се чувствуваат дизајн.Нашите спреј шишиња се направени од високо квалитетен материјал, безбедно и издржлив, лесен за повторна употреба.Со прилагодливи млазницата.Можете да ја прилагодите режим меѓу 3 предизвика settings вклучувајќи МАГЛА, ПОТОК и ИСКЛУЧУВАЊЕ лесно со вртење на млазницата.Со мерењата.и удобно се чувствуваат дизајн.Голема spritzer шише за чистење решенија, коса, етерични масла, градината и растенијата грижа, пет обука и повеќе.

R

Избор на клиент