.

.

Кен Lochhead Мамка Копачи - Лабава Увеселителен парк - Пакет од 10

Кен Lochhead Мамка Копачи - Лабава Увеселителен парк - Пакет од 10

DEN 202.32
Залиха

Стилски и уникатен дизајн.Заштитете го вашиот tabletop од дамките и знаци.Совршен за топлина и дамка отпор.Лесен за чистење со крпа бришејќи.Погоден за сите комерцијални вид на чаши, чаши, вино, чаши.Скот Inness Кен Lochhead Мамка Копачи Увеселителен парк со стилски и уникатен дизајн.Тоа ја заштитува вашата tabletop од дамките и знаци.Тоа е совршен за топлина и дамка отпор.Лесен за чистење со крпа бришејќи.Погоден за сите комерцијални вид на чаши, чаши, вино, чаши.

R

Избор на клиент