.

.

XuetongXT Ергономски Аквариум Четка За Чистење Двојна Глава Риба Резервоарот Четка Флексибилни Нерѓосувачки Челик Пролет Најлон Чисти Четки Multitudinous (Боја : Сина)

XuetongXT Ергономски Аквариум Четка За Чистење Двојна Глава Риба Резервоарот Четка Флексибилни Нерѓосувачки Челик

DEN 261.60
Залиха

Тоа е повеќе грубост, остар и издржливи.На ергономски инженерните рачки, идеално за долго време мулти-цел на интензивни режење.На високо-квалитетна четка нема проблем од намалувањето на влакната, кои се спирала и да го надминете тесно поврзана со водовод ѕид.Водата цевка четка за чистење род е тесно поврзана со четка главата и не е лесно да падне.Двојно глави дизајн може да се задоволат различните барања.Мек зафат се справува со одличен анти-лизга перформанси се удобно да се намали рака и рака замор, обезбедување на вас со задоволство користење на искуство.Xuetong XTColor : Жолта,Бела,Blue Size : 155cm/5.09 ft/61.03"Карактеристики : 1. Нерѓосувачки челик жица ликвидација, не-rusting четка рачка еластична и не е лесно да се deform2. Четка е направен од високо-густина најлон предиво со добра еластичност, има долг животен век.Пакет содржи : 1 x brush Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

R

Избор на клиент