.

.

Контрола Деца Алатка Појас Сина

Контрола Деца Алатка Појас Сина

DEN 479.76
Залиха

Се користи за да се задржи алатки во раце дофат додека работел во Гаража работа продавница или околу домот.Овој појас е сигурно да добиете вашето дете да го носат својот tools!.Тешки платно и кожа со силни навртки и крои Прилагодливи најлон појас со тешки пластични тока.Се користи за да се задржи алатки во раце дофат додека работел во гаража работа продавница или околу почетниот Овој појас е сигурно да добиете вашето дете да го носат својот алатки!Тешки платно и кожа со силни навртки и крои Прилагодливи најлон појас со тешки пластични тока.

R

Избор на клиент