.

.

Topmodehome Burlap Прибор за јадење Носители Чипка Utensil Торбичка Knifes Предници Торба за Гроздобер Природни Свадба (4x8inch, Јаже Лак)

Topmodehome Burlap Прибор за јадење Носители Чипка Utensil Торбичка Knifes Предници Торба за Гроздобер Природни

DEN 335.04
Залиха

7 инчен Материјал : со Користење на 100% висок квалитет на природен јута burlap Карактеристики : 1.Ве молиме овозможи 0.Лесно да се Грижи : Едноставно се тресат burlap торба и висат нив надвор кога ќе сакате да се исчисти овие прибор за јадење џебови.мек и лесен, лесно да се носат и продавница.Ретро Чипка Крои : Овие flatware кеси носителот burlap чипка hessian knifes предници прибор за јадење pouchs се добро пораби, мека burlap торба stitched со мрежа флорални чипка, додавајќи убаво pop на боја за вашата свадба одмор табела.Повод : Совршен за свадбена церемонија, забава, одмор и прославување.Формален повод за секој ден употреба!таму може да доаѓа некои мирис на природни burlap, ве молиме да ги стави под сончева светлина за 2-3 дена да го воздухот од мирисот.Еко-пријателски Материјал : Селски burlap utensil носител е направен од висок квалитет на природен burlap ,ЗДРАВА burlap чипка hessian utensil на сопствениците.Внимание не се остават надвор во влажни услови, како што се магла, само чувајте ги на суво.Идеален за да ги задоволи вашите разни треба.Совети : добар подарок испратени на вашата градина, пријатели и колеги како празник кујна украси. Валентин е Ден за празнување.Погоден за многу прилики, како свадба, забавата или други настани.Тоа ќе го направи вашиот дом полн со силна празничната атмосфера и да имаат добар време со вашето семејство!Спецификација : Пакување Вклучува : 10 x Burlap Чипка Торбичка Боја : Природна Беж Големина : 4 инчен x 8 инчен; Џеб Длабочина : 4. Совршен за стара шик, селски, штала, woodland, гроздобер или земја свадба декорација.Споделување На Нашата Услуга Со Вас, Да Ги Споделувате Вашите Фалат Со Нас.Издржливи Торби : Цврсти 50yarns по 10cm, повеќе построги, можете да го користите utensil држачот за многу пати, каки боја е доста селски декорација.одговараат за хотел, свадба банкет, на вечера, на состанокот, прослава, церемонија, семејството трпезариска соба декорација.

R

Избор на клиент