.

.

Shanrya Леќа Tripod, Леќи на Камерата Јака Леќи на Камерата Tripod Планината Јака Леќа Јака, за Фотографи Ентузијаст

Shanrya Леќа Tripod, Леќи на Камерата Јака Леќи на Камерата Tripod Планината Јака Леќа Јака, за Фотографи Ентузијаст

DEN 434.16
Залиха

Погоден за 80‑200mm F2.8 AFS Леќа.Убав додаток за фотографија љубовници, со што ќе се подобри снимање искуства.Алуминиум легура изградба, анти- ' рѓа и лесни, издржливи во употреба. Тоа ви помага да се поправи и биланс на вашиот теле леќа која е тешка или долго виси надвор пред камерата. Внатрешен дијаметар 81mm, силна компатибилност, лесно да го инсталирате, со одредување на завртка студ и лесен за употреба.Погоден за 80-200mm F2.8 AFS Леќа.Алуминиум легура изградба, анти- ' рѓа и лесни, издржливи во употреба.Внатрешен дијаметар 81mm, силна компатибилност, лесно да го инсталирате, со одредување на завртка студ и лесен за употреба.Тоа ви помага да се поправи и биланс на вашиот теле леќа која е тешка или долго виси надвор пред камерата.Убав додаток за фотографија љубовници, со што ќе се подобри снимање искуства.

R

Избор на клиент