.

.

Pimple Extractor, Лесно се Користи Отстранување Попер Алатки за Дома за Салонот

Pimple Extractor, Лесно се Користи Отстранување Попер Алатки за Дома за Салонот

DEN 162.96
Залиха

Лесен за користење : се Справи со усвојува не се лизга дизајн за да се избегне оштетување на кожата предизвикано од лизгава раце.Широк Спектар На Апликации : Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба, лесно за употреба.Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет на челик, може да се користи за долго време.Добри Резултати се : Ефикасно да помогне за решавање на различни лицето проблеми како што се blackheads, акни.Потребни Објекти : неопходен инструмент за чистење на лицето и отстранување на нечистотија на лицето, погоден за секојдневна употреба.Функција : 1. Широк Спектар На Апликации : Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба, лесно за употреба.2. Лесен за користење : се Справи со усвојува не се лизга дизајн за да се избегне оштетување на кожата предизвикано од лизгава раце.3. Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет на челик, може да се користи за долго време.4. Добри Резултати се : Ефикасно да помогне за решавање на различни лицето проблеми како што се blackheads, акни.5. Потребни Објекти : неопходен инструмент за чистење на лицето и отстранување на нечистотија на лицето, погоден за секојдневна употреба.Спецификација : Предмет Тип : Pimple Extractor Professionally Насочени : Акни, blackheads, масти particles Material : Нерѓосувачки Челик Пакет Листа : 1 x Pimple Extractor.

R

Избор на клиент