.

.

JINHUA Мода Меки Топката Мини Ајкула Клипови Коса Орнаменти Кадифен Топката Headwear Косата, го Дофати Клип Кадифен Топката Коса Клипови Жените Опаѓањето на Ноктот кореј?

JINHUA Мода Меки Топката Мини Ајкула Клипови Коса Орнаменти Кадифен Топката Headwear Косата, го Дофати Клип Кадифен

DEN 856.80
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода/Неврзан/Сладок/Едноставен/Домот/Прекрасна.Стил : Губење На Канџи.Пол : Жените.Големина : како picture New моден дизајн, Многу Beautiful Style : Коса Claws Style : Мода/Неврзан/Сладок/Едноставен/Домот/Lovely Gender : Жените Материјал : Кадифен,Acrylic Quantity : 1 pcs100% сосема нов и висок quality Package вклучуваат : 1 buc Кадифен Губење на Ноктот.

R

Избор на клиент