.

.

MYZIDEA Унисекс Бебе Bandana Тери Лига Bibs и Burp Платно Поставено 0 До 24 Месеци,3 Еез Лига Bibs и 1 Buc Burp Платно

MYZIDEA Унисекс Бебе Bandana Тери Лига Bibs и Burp Платно Поставено 0 До 24 Месеци,3 Еез Лига Bibs и 1 Buc Burp

DEN 239.76
Залиха

Лесно да се Носат и Удобно - носат Уникатен стил, намалување на вратот притисок на бебето ефикасно - Тоа е тешко да се искинале - Подобро пропустливост на воздух, да ги задржи на кожата сува и ефикасно спречување осип - Бебе главата и вратот ротација на повеќе флексибилни, се чувствуваат поудобно - Многу лесно да ги тргнеме, дури и кога бебето спие, може да биде целосно без Двоен Слој Дизајн Bibs со Памук Тери Крпа за Супер Абсорбента - На предната страна слој е направен од 100% органски памук, со висок апсорпциски капацитет - назад е дебел памук тери која го спречува drools од впива бебе облека - апсорпција е супер добро, и сушење брзина е за 50% повисока од обичните памучни bibs 3 Поставете Безопасни Пластични Прилагодливи Прилепува Дизајн - 3 size прилагодливи лига bibs, погоден за бебиња од 3-24 месеци - На ажурирани скриени крои со меки рабови и тркалезна форма дизајн се вклопува бебето деколте повеќе удобно Мода и Функционален Дизајн - 4 пакет bandana bibs групи се дизајнирани со модерен и стилски printings, фитинг за било облека - Едноставен, но популарни бои и уникатни и исклучителна дезени ги прават овие идеален bibs погоден за сите бебе момчиња, додека се осигура дека вашето бебе не ќе ја снема од стилизирање опции на Лесни и Количка за Дизајн - материјалот е лесен и лесно за бебето да се носат - Откако беше укината, јачината на звукот е мал и исклучителна, и не заземаат премногу простор - Лесно за чување, како и да носите со вас кога одите надвор Лесно да се Чисти - Со bibs се издржливи и да ја задржат изгледа дури и по неколку перења - Машина перат 100% Ризик Satisfacation Guarantee - Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не директно, можете да добие целосна наплата Така, ве молиме да се купи со доверба и да го додадете во количката сега!.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.КРСТОТ BIBS МОЖЕ да ГО ОСЛОБОДИ се ВРЗУВААТ ОКОЛУ БЕБЕТО ВРАТОТ На бебето на вратот има повеќе простор за движење, дури и ако бебето да спие, Тоа може да биде лесно отстранети.

R

Избор на клиент