.

.

Коленото На Зглобот Перница Удобно Намали Отокот Отстранлив Перат Релаксирачки Еластична Коленото Нозе Перници Терапија Спиење Перница Патување Нога Перница Под

Коленото На Зглобот Перница Удобно Намали Отокот Отстранлив Перат Релаксирачки Еластична Коленото Нозе Перници

DEN 2176.80
Залиха

Памук.Помогне Да Се Ослободат И Да Се Спречи Притисокот Рани И Чиреви.Направени Од Удобно Полиуретан Пена И Со Машина Перат Маска Изработена Од Мек Памук.Помогне Да Се Ослободат И Да Се Спречи Притисокот Рани И Чиреви.Направено Од Полиуретан Пена Памучна Јакна.Одговара На Околу Глуждот Да Им Помогне На Укине Пета И Помогне На Спиење.Користите Било Каде, А За Да Можете Да Ја Користите Кога Сте На Одмор Во Кревет Или Седење Во Вашиот Омилен Стол.Тоа Се Вклопува Кога Ќе Лежат На Страна Стегање Коленото.На Глуждот Поддржува, Врвка За Околу Поддржува, Се Склони Шеф Од Одмор.Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.Опис на производот:Mulit - funtion перница која може да им помогне на смири болки во грбот или артритични зглобовите.Коленото перница ви помогне во олеснување на болки во грбот или артритични зглобовите со оваа перница.Перница нежно ремени во место и габи за вашиот облик.Сунѓерот пополнување и чиста памучна крпа капак.Тоа одговара за кога ќе лежат на страна менгеме коленото, глуждот влошки, зглобовите влошки, склони главата подлога и така натаму.Тип : Коленото Pillow Gender : Unisex Colour : White Material : Сунѓер, Cloth Features : Заедничка Подлога, Здравствена Заштита, Болка Relieve Size : 20cm x 11cm x 11cm/7.87" x 4.33" x 4.33" (Прибл.)Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Коленото Pillow We продаваат квалитетни производи со најдобра цена и премиум услуга.За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

R

Избор на клиент