.

.

NeeKeons Обновливи Кука Кабел Врски Ремени Заврши Организатор Кабелот Кабел Вратоврска Јаже Носител (25yard)

NeeKeons Обновливи Кука Кабел Врски Ремени Заврши Организатор Кабелот Кабел Вратоврска Јаже Носител (25yard)

DEN 419.76
Залиха

Кабел За Управување/Кабел За Прицврстување На Лента.Ја преземат контролата на компјутер и електроника кабелот нередот со лесно прилагодлив, обновливи кука & јамка врски.Совршен за компјутер, апарат и електронски мозок организација, жица управување и чување на податоци.Се користи во податоци и мрежа на центри низ целиот свет.Лесно да го исечете за да го направите прилагодлива должина на кабел врски.Кабел за Управување со е многу полесно со ова им се тркалаат.Двострано Велкро ви овозможува да се намали custom-должина на Лепенка прстени за да се заврши грозен кабли заедно.

R

Избор на клиент