.

.

Модерната Lash EyeLash Екстензии Црна Криви Чудни Клип Веѓа Пинцети

Модерната Lash EyeLash Екстензии Црна Криви Чудни Клип Веѓа Пинцети

DEN 575.76
Залиха

Модерната Lash стана светски водечки бренд во faux трепки бидејќи тоа остана верен на својата мисија во сакајќи да им даде на жените начин за да имате убава, вонредни очи.Пчела Линија Индустрии соработува со Модерна Lash и е создаден еден од најдобрите светски квалитет избор на лесен-за-користење, премиум квалитет faux трепки и други додатоци.Брановидна модел во рацете на овие чудни помош на пинцета да ги направи добар изглед и модата.Криви се справи со помош на пинцета ви помогне лесно да се зафат, се елиминира прст, зглобовите и раката замор кога ги користите.Дајте му на вашиот рацете, прстите и зглобовите многу потребна пауза од силниот притисок на pinching и затворање помош на пинцета.Нашата помош на пинцета е лесен и нуди исклучително добрите точка за точноста.Тие се направена од најдобрите нерѓосувачки челик.Дизајнирана за ефикасно подигање и ставање на трепките, ова пинцети се изградени за удобност и трајност.Посетете ја нашата веб страница Bee Line Industries за повеќе производи и comprehesive информации за секој објект.Пчела Линија Индустрии - Суштината на Квалитет и Луксуз.По неколку години на истражување и испитување, нашиот главен производ линии се темел на супериорен третман во рамките на Индустријата за Убавина.Со толку многу компании на светскиот пазар да се разгледа, ние веруваме дека овие компании се принудени од страна на успешни резултати со неколку години на науката зад нив.Ние сме главно големо компанија која продава директно на други мало во индустријата.Ние ја поддржуваме многу бањи, салони, шанса центри, ноктите објекти, и други здравје и убавина начини.Нашата цел е да се обезбеди секој еден од нашите клиенти со извонредни услуги на клиентите брз и сигурен транспорт.Призна дека нашите бизнис зависи од вашиот бизнис и ние сакаме да успее.

R

Избор на клиент