.

.

Kehen Бебе Бебе Дете Девојка Слободен Дух Буква Т-Маица Врвот + Colordul Пердуви Шорцеви Со Пом Пом 2 парчиња Лето Сет

Kehen Бебе Бебе Дете Девојка Слободен Дух Буква Т-Маица Врвот + Colordul Пердуви Шорцеви Со Пом Пом 2 парчиња Лето

DEN 143.76
Залиха

Памук Смеса.Машина За Миење.Материјал : Памук Дише и Флексибилни,се Излади во текот на Летото.Светла боја и слатка боја на Пердувите испечатете го направат вашиот малку симпатична принцеза и симпатична.Погодна за летен носат, за надворешна употреба и за секојдневно носење.Добра пропустливост на воздух, удобно да се носат не се тесни.Пакетот вклучува : 1 PC Блузи+1 PC Кратко. ❤Добредојдовте на Kehen Kehen е продавница за бебиња и деца.Ние нуди 90-ден гаранција од денот на купување.Бидете сигурни дека ќе се избере Kehen како продавачот пред да плаќаат за тоа Kehen би сугерирал да се купи еден големина поголема кога вашето бебе е тежина или висина е над просекот.Ве молиме прочитајте ја големината детали ако имате сомнежи со големина Kehen исто така, ви препорачуваме да се впие и измијте облека со топла вода, пред првата употреба.Бидејќи бебето кожата е деликатна и нежна.Kehen облека се двете рака мие и во машина перат, но миење на рацете се повеќе се препорачува Kehen услуги на клиентите ветувања за да одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.Ако имате било какви проблеми, како што се, следење на информации или производи на квалитетот прашања, се чувствуваат слободни да контакт.

R

Избор на клиент