.

.

Патување Шишиња, 2 мл Пластични Мали Стискаш Шишиња Течење Доказ Силикони Патување Големина Контејнери Со Флип Капа и Funnels(32 Пак, Портокалова)

Патување Шишиња, 2 мл Пластични Мали Стискаш Шишиња Течење Доказ Силикони Патување Големина Контејнери Со Флип

DEN 993.60
Залиха

♥Патување Essentials : Овие мали стискаш шишиња се совршен за чување на вашиот шампон, лосион, течни тело Сапун, крем.околу 2 мл / 60 ml капацитет за дизајн, компактен и практичен, лесен за носење. ♥Безбедност Материјал : Полипропилен патување во шишиња и капи се BPA-free, Во прилог на дневниот хемиски производи, тоа исто така може да се користи за да се пополни со зачини, сосови и било течност. ♥Погодно Флип Капа : го прави лесно да се издаваат, може да се полни.Шишето е цврсти доволно да застане исправен, но доволно флексибилен за да се притисне лесно. ♥Широка употреба : Пластични стискаш цевки се погодни за широк спектар на предмети, како што се усна сјај, lip balm, лосион, крем, чистење, очила и други производ,голем патнички помош. ♥Грижете се-бесплатен по продажбата на : Доколку имате било какви прашања ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,Ние може да понуди брз размена или целосна наплата,Woaiwo-q е цел да се направи сите да се Задоволни шопинг!.Карактеристики : Материјал : храна одделение materials Size : 60 ml/за 2 мл Количина : 32 пакет Боја : портокал За use1.Кога прв пат се користи, исплакнете со чиста вода за да се отстранат хемиски материјал кој може да remain2.За стерилизација : исплакнете ја со топла вода и да се исуши (не врела вода!)3.Стави она што ви треба во цевка,ве молиме да се биде внимателен да не се пополни тоа,за четири fifths,Остави многу простор за гума затка.

R

Избор на клиент