.

.

Преносни Мини Refillable Парфем Atomizer Шише Refillable Парфем Спреј, Atomizer Шише Парфем, Мирис Пумпа Случај, Парфем Atomizer Refillable Патување (5ml, 4 Парчиња) (Црвена, Сина, Виолетова, Среб?

Преносни Мини Refillable Парфем Atomizer Шише Refillable Парфем Спреј, Atomizer Шише Парфем, Мирис Пумпа Случај,

DEN 167.76
Залиха

【Капацитет】5ml/парче, секој сет на 4 парчиња, внатрешни транспарентен шишенцето, можете лесно може да го проверите преостанатиот парфем износ. 【Едноставен и Лесен】Овој парфем sprayer шише е лесно да се носат, лесен за користење, лесен за пополнување, и не течење на вода.Само притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем за мерење на уредот, а потоа ги задржите кликнување до пополнување е завршен. 【Висок Квалитет】школка на atomizer е направен од висок квалитет на алуминиум, и внатрешните стаклени е цврсти и издржливи.Вие не мора да се грижите за оштетување на издржливост кога ќе го испуштите на теренот.не студирање!. 【Патување Големина】 Неговата големина е само 3.15 x 0.63 x 0.63 инчи и волумен е 5 ml.Таа е направена од алуминиум, кој е лесен и издржливи, што го прави идеален за ставање во рачна ташна или во џеб. 【Обезбедување на квалитет】Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни каже.Опис на производот : Преносни Мини Refillable Парфем Atomizer Шише Refillable Парфем Спреј, Atomizer Шише Парфем, Мирис Пумпа Случај, Парфем Atomizer Refillable Патување (5ml, 4 Парчиња)Големина : 3.15 x 0.63 x 0.63 инчи.Капацитет : 5 ml / 70 спрејови.Материјал : стакло внатрешна контејнер & метална школка.Featues : Refills во секунди директно од стандарден парфем bottle Perfectly трансфери вашиот мирис без spills Aircraft одобрен за носење на baggage Note : 1.Објектот се само празна Шише Парфем, без Парфем во шише.2. Ве молиме притиснете неколку пати за да ги споделите на воздухот од пред да се стави парфем.3. Проверка на дното дупка се работи, и да се стави парфем во шише.Специјален Совет : Pls не ја пополни оваа шише целосно, затоа што нема клима-дупка на sprayer, ако премногу целосно, тоа може да биде протекоа од воздухот-дупка.

R

Избор на клиент