.

.

Компатибилен со Garmin Venu Sq/Venu Sq Музика Случај Маска, Флексибилни TPU Заштитни Случај Заштитник Браник Рамка за Garmin Venu Sq GPS Smartwatch (Black&Транспарентен)

Компатибилен со Garmin Venu Sq/Venu Sq Музика Случај Маска, Флексибилни TPU Заштитни Случај Заштитник Браник Рамка

DEN 167.76
Залиха

【Компатибилен модел】 Наменета за Garmin Venu Sq/Venu Sq музика GPS Smartwatch, Лесен пристап до сите функции (вклучено полнењето), без да се отстрани бенд. 【Безбедност материјал】Флексибилни TPU материјал опфаќа вашиот види страна и рабовите совршено.Не само заштита на вашиот паметен види, додека зачувување на најдобри стакло допир. 【Шок-доказ, како и да се загрози-отпорни】 Тоа може да се справи со влијанието и анти-шок браник и во голема мера се заштити Venu Sq од несреќа паѓа,паѓа и гребнатини. 【Лесен и тенок】Прецизни дупка cutouts направи лесен пристап до сите копчиња и сензори .Лесен и тенок случај , Не додадете која било најголемиот дел на зглобот. 【Пакет и услуга】Не watch/за на рака или други делови,заштитни случај покрива само!Ние се responsbility за нашите производи.Живот-за време на пријателски услуги на клиентите.Материјал : Мека Премиум TPU Компатибилност : За Garmin Venu Квадратни и Venu Sq Музика Транспарентен Боја : Црна, Сина, Транспарентен Карактеристики : Стилски, Ултра-тенки, Лесни, Shockproof, Fallproof и повеќе.Само опфаќа сите страни, без има екран филм По-продажба на Услуги : пријавете се во вашата сметка > Изберете ја Вашата нарачка > Најдете цел ID > Кликнете Контактирајте со продавачот.

R

Избор на клиент