.

.

Американската Честитки Бетмен Партија Материјали, Хартија За Ручек Салфети (48-Count)

Американската Честитки Бетмен Партија Материјали, Хартија За Ручек Салфети (48-Count)

DEN 179.76
Залиха

48 хартија ручек салфетки, 2 ply.Секој салфетка мерки 6.5 во.x 6.5 во.укината.Направен во САД.Бетмен Среќен Роденден салфетки функција на Бетмен, на Batmobile и Бат-Сигнал — -мора да има за вашиот роденден резерви!.Совршен Американски Честитки партија материјали за едно дете роденденска забава или Бетмен-тематските партија.Вашиот омилен Бетмен Супер фан ќе љубов бришејќи од криминал (и партија spills!) со овие шарени партија салфетки.Ручек Салфетки функција илустрација на Бетмен со неговиот лилјак mobile и Бат-Сигнал во позадина.Пакетот содржи 48 две-ply Ручек Салфетки, секој мерење 12-7/8 во.X 12-7/8 во.Ширевте.Направен во САД.Се координираат со други Бетмен партија стока и прибор за стилски суперхерој ансамбл на вашето дете роденденска забава.Ништо подобро од прославувањето на луѓе кои сакаат да направи среќа се случи со партиски теми и идеи кои го прават неверојатни спомени.Вашите зборови прашање - со толку многу картички за да изберете од, вие ја имате моќта да заличи привлечеш ден.Пак подарок-давање во фото-достоен прилика со подарок заврши преплавена во бои и трендови дизајниран да wow.Висок-квалитет, висока-крај да заврши, и иновативни детали ви помогне да го прослават во начини на кои можете да се чувствуваат навистина добра врска.

R

Избор на клиент