.

.

AMLESO Иглички Перница Ткаенината Перници погоден за носене Носителот Перници за Шиење

AMLESO Иглички Перница Ткаенината Перници погоден за носене Носителот Перници за Шиење

DEN 167.76
Залиха

Врвка за околу погоден за носене, погодност, лесно да се носат.Корисни gadget за шиење ентузијасти, почетници, crafters, Handworking и така натаму.Сосема нов и висок quailty.Совршен подарок за вашата мајка, жена, пријател или Шиење љубовник, и др.Овие Pin Перница обезбедува безбедно место за чување на иглички.Држи вашиот иглички и игли безбедно и на дофат.Опис : - Сосема нов и висок quailty. - Отвор погоден за носене, погодност, лесно да се носат. - Овие Pin Перница обезбедува безбедно место за чување на иглички.Држи вашиот иглички и игли безбедно и на дофат. - Корисна направа за шиење ентузијасти, почетници, crafters, Handworking и така натаму. - Совршен подарок за вашата мајка, жена, пријател или Шиење љубовник, и др.Спецификација : - Материјал : памук, пластични. - Pin перница Diamerter : Прибл. 10см / 3.94 инчен - Отвор за рачка lenth : - Пократки рачка : Прибл. 8cm/ 3.15 инчен - Долга рачка : Прибл. 10.2 cm/ 4.02 inch Package Вклучува : 1 Парче Pin Cushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент