.

.

hwangli Blackhead Акни Pimple Blemish Extractor Смена Нерѓосувачки Челик Анти-инфекција Клип Игла Пинцети Алатки (3 Еез)

hwangli Blackhead Акни Pimple Blemish Extractor Смена Нерѓосувачки Челик Анти-инфекција Клип Игла Пинцети Алатки

DEN 75.12
Залиха

Ефикасен начин да се избегне оштетување на вашата кожа, додека отстранување на blackheads.Лесен за употреба и дизајнирани за оптимален баланс, комфор и перформанси за вашата кожа.Одличен за користење од страна на бербер или козметик салон.Акни Игла Должина : 11.9 cm/4.69" (Прибл.).Пакетот Вклучува : 1 x Пинцети,1 x Акни Игла,1 x Blackhead Смена.Спецификации : Настава : Пирс на заразениот дел(акни) со остар акни клип.Потоа нежно притиснете на заразениот дел со прстен крајот, се уверам заразениот дел е во рингот.Внимателно се движат на клип за да ги отстраните акните, по користење, чистење на кожата со кожата tonged, тогаш кожа може да се чувствуваат освежување, чисти, нежна и еластична.Тип : Пинцети + Акни Игла + Blackhead Смена Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Пол : Унисекс Количина : 3 Компјутери/1 Наместите Типот на Кожата : Акни-Склони Кожата Пинцети Големина : 11.5 cm x 0.9 cm/4.53" x 0.35" (Прибл.) Blackhead Смена Должина : 13.7 cm/5.39" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

R

Избор на клиент