.

.

Гарднер Бендер КО-1250B Голтка-Од Механичка Нокаут во Собата, Изведувачот Удар & Die, 1¼ Канал Цевка Големина Сечење Дијаметар, 10 AWG Лесна Челик & 12 AWG Нерѓосувачки Челик

Гарднер Бендер КО-1250B Голтка-Од Механичка Нокаут во Собата, Изведувачот Удар & Die, 1¼ Канал Цевка Големина Сечење

DEN 1138.32
Залиха

Видот На Производите : Завртки.Пакет Димензии : 5.8 Cm L X6.8 См W X12.0 См Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.65 lbs.На гра Нокаут во собата, 1¼ инч.W/o да подготви студ.Единствен удар исто така се дели Slugs за полесно голтка отстранување .Оваа точка се користи за Рачни алатки & алатка организаторите.Овој производ е произведен во кина.

R

Избор на клиент