.

.

UniVirgin Компатибилен CF237A Тонер Кертриџ Замена за 37A 237A Тонер Кертриџ за Употреба во HP Laserjet Enterprice M607 е M608 е M609 е M631 е M632 е M633 е (Црна, 2-Pack)

UniVirgin Компатибилен CF237A Тонер Кертриџ Замена за 37A 237A Тонер Кертриџ за Употреба во HP Laserjet Enterprice

DEN 876.00
Залиха

Uni Virgin 2-Pack Компатибилен CF237 A Тонер Касети Замена за HP37 A CF237 A Тонер Кертриџ.За употреба во : HP Laser Jet Enterprise M607 е M608 е M609 е M631 е M632 е M633 е Принтери.Висок Страница Принос : 1,1000 страници @ 5% покриеност 2×Црн Тонер.Бренд Нови Remanufactured CF237 A тонер кертриџ (НЕ-ОЕМ), произведени во потврдена ISO9001 s не се оригинални, ве молиме да ги игнорираат и да одат напред со тоа.Ве молиме имајте во предвид : По тонер кертриџ е инсталиран, печатач поттикнува "вие веројатно се користи не-оригинални тонер кертриџ", притиснете ОК копче, потоа тонер кертриџ може да работи.

R

Избор на клиент