.

.

kwmobile Случај Компатибилен со Garmin Edge 1030/1030 Плус / 1000 - Заштитна Zippered Торбичка Држач за Велосипед GPS - Црна

kwmobile Случај Компатибилен со Garmin Edge 1030/1030 Плус / 1000 - Заштитна Zippered Торбичка Држач за Велосипед

DEN 239.76
Залиха

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Garmin Edge 1030 / 1030 Плус / 1000. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Shockproof ракав го штити вашиот уред од шокови, паѓа, паѓа, испакнатини и гребнатини.ЛЕСНА : Zippered мека случај направени од neoprene во црно да се носат велосипедизам GPS уред.ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ : Zip затворање држи вашата велосипедизам навигациски уред безбедно затворен во торбичка.ПРЕНОСНИ : велосипед satnav торбичка слајдови во и надвор од џебови и чанти лесно, и го штити во складирање.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Garmin Edge 1030 / 1030 Плус / 1000 FULL ЗАШТИТА : Shockproof ракав го штити вашиот уред од шокови, паѓа, паѓа, испакнатини и scratches LIGHTWEIGHT : Zippered мека случај направени од neoprene во црно да се носат велосипедизам GPS device ZIPPER ЗАТВОРАЊЕ : Zip затворање држи вашата велосипедизам навигациски уред безбедно затворен во pouch PORTABLE : велосипед satnav торбичка слајдови во и надвор од џебови и чанти лесно, и го штити во storage Scope на Delivery1x Случај Компатибилен со Garmin Edge 1030 / 1030 Плус / 1000.

R

Избор на клиент