.

.

AC Адаптер за Полнач Одговара за TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор,TI 89 Титаниум, TI Nspire CX/TI Nspire CX КУД Graphing Калкулатори, Држачи за Кабел

AC Адаптер за Полнач Одговара за TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор,TI

DEN 263.76
Залиха

Влез : 100-240 V, 50-60 Hz; Излез : 5 V 1А(1000m A).Компатибилен со Texas instruments TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор,TI 89 Титаниум, TI Nspire CX/TI Nspire CX КУД Graphing Калкулатори.Безбедност Гаранција : Ова адаптери беше направен со највисок квалитет на материјали.V-0 одделение пламен retardant,OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 30 Дена Наплата - 24 Месеци за Размена,Имаат било какви прашања во врска со нашите производи,ве Молиме контактирајте го преку вашата нарачка, КОНТАКТИРАЈТЕ со ПРОДАВАЧОТ да стигне до нас.Компатибилен со Texas instruments TI-84 Плус CE Graphing calculator (Калкулатор), TI 84 Plus C Сребро Издание Калкулатор,TI 89 Титаниум, TI Nspire CX/TI Nspire CX КУД Graphing Калкулатори.

R

Избор на клиент