.

.

FFENFEI Smartwatch Додатоци за Fitbit Luxe,Паметни Watchband Хривнија Меки Силиконски Замена Спортски Гумена Рака Wristband Додаток

FFENFEI Smartwatch Додатоци за Fitbit Luxe,Паметни Watchband Хривнија Меки Силиконски Замена Спортски Гумена Рака

DEN 1360.80
Залиха

[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна, За Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Smart Хривнија Силикони Замена Спортски Гумена Рака Производ вовед Модни додатоци за да го персонализирате вашиот smartwatch Богати бои : различни бои за да изберете од, добар начин да се направи детски свет повеќе шарени, и во исто време се зголеми нивната смисла на боја Удобни и лесни силиконски материјал е добра за циркулација на крвта погоден за 6~8 инчен врвка за околу Еден-парче дизајн, поедноставно и повеќе модерен Производ параметри : Материјал : еколошки силикони Погоден за врвка за околу големината : 6-8 инчи Производи вклучуваат : 1pc Watchband.

R

Избор на клиент