.

.

Szliyands 3PCS Дрво Countersink Вежба Битови во Собата, на Дрво Chamfer, 6mm 8мм 10мм Три-Посочи Високо-Брзински Челик Вежба, со L-Облик Клуч 6mm 8мм 10мм Граница Прстен

Szliyands 3PCS Дрво Countersink Вежба Битови во Собата, на Дрво Chamfer, 6mm 8мм 10мм Три-Посочи Високо-Брзински

DEN 191.76
Залиха

Дрво Вежба Bit Size : 【 6mm x 95 /0.24 x 3.7"(L*W)】,【 8мм х 110/0.31 x 4.3"(L*W)】,【 10мм 120mm x/0.39 x 4.7"(L*W)】.Изработени од high speed челик за издржливост и екстра долг живот.Прецизно сечење на рабови за да се намали splintering,Конструиран флејта за чистење на ефективни чип отстранување.Погоден за прецизно дупчење дупки во дрво, и одлична за употреба во doweling.Пакет се вклучени : 3 x Дрво Вежба Малку,3 x Граница прстен,1 x Ален клуч.Спецификации : 1.Тежина : 105g . 2.Боја : Sliver црна 3. Материјал : Висок-Јаглероден челик. 4.Дрво Вежба Bit Size : 6mm : 95 x 6mm/3.7 x 0.24"(L*W) 8мм : 110 х 8мм/4.3 x 0.31"(L*W) 10мм : 120 x 10мм/4.7 x 0.39"(L*W) 5.Пакет се вклучени : 3 x Дрво Вежба Малку. 3 x Граница прстен 1 x Ален клуч.

R

Избор на клиент