.

.

Ion Навивам Стил Creme

Ion Навивам Стил Creme

DEN 232.56
Залиха

Контроли и го подобрува кадрици.Нема да тежат коса надолу.Paraben слободни. 100% Вегетаријанци.ion Навивам Решенија Стил Creme обезбедува лесен влага и долготрајни навивам дефиниција.Ја елиминира frizz и додава тело и сјај додека контролирањето и подобрување на кадрици без тежина губење на долу.Одлично за тенка, парична казна или нормален кадрава и брановидна коса.

R

Избор на клиент