.

.

Peace9 Буда Главата Лава Мушка и labradorite Хривнија за Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser

Peace9 Буда Главата Лава Мушка и labradorite Хривнија за Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser

DEN 1816.80
Залиха

8мм Labradorite Лежиште, Лава Лежиште, 6.5-Инчен Внатрешна Должина, за повеќето зглоб големина.Функција accesorry.Етерично Масло diffuser мушка и верски Нараквица.Силна Прилагодливи Кабелот Нараквица.НАМАЛУВАЊЕ на АНКСИОЗНОСТ & СТРЕС C Лава се користи со векови за да се помогне во намалувањето на анксиозноста и смирени емоции.Лава камења се исто така суштински елемент за заземјување и стабилизирање на root Chakra.By комбинирање на вашиот етерични масла со нашите лава камен накит може да се каже збогум на главоболки, замор & стрес.Сомот торба, Еколошки пакет, едноставен, но не се евтини.Направена со гроздобер Злато на ѕвонење Буда главата и 8мм labradorite монистра и лава монистра, ова буда главата бразлетна е функција бразлетна и може да се користи за Етерични Масла diffuser, како и.Со модата лава лежиште, ние го изберете најдобриот labradorite материјал за да се заврши овој гениј буда мушка нараквица.

R

Избор на клиент