.

.

instax 16640682 Линк паметен Телефон Печатач, Пепел Бела

instax 16640682 Линк паметен Телефон Печатач, Пепел Бела

DEN 3233.52
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Пренослив печатач кој ви овозможува да креирате instax мини printsdirect од вас smartphone, исто така, да ги печатите од instagram и Facebook сметки и компатибилен камери Fujifilm.Висока брзина 12 вториот печатење, резолуцијата за брз, јасни графики.Над 25 дизајн шаблони, видео фрам фати, Партија за печатење и Натпревар тест!.Ги користи сите instax мини филм : 54 (w) x 86 (H) mm големина на слика, 46 (W) x 62 (H) mm, поддржан слика 800 x 600 точки, ФИЛМОТ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО.Напојување NP-45s Литиум (Li-Ion) батерија.Опис на производот мини Линк е anthing но срамежлив.Всушност, оваа мала beaut сакаат да покажат некои импресивни печатење таленти, сите на кредитна картичка големина instax мини филм, благодарение на својата сопствена супер социјална мини Линк app.By поврзете се безжично со вашиот паметен телефон, мини Линк затвора јазот помеѓу memoreis и физички отпечатоци И забава И ficuntionality.Таа дури и ќе донесе пријателите и семејството заедно за брза забава, благодарение на Натпреварот тест и Партијата на владата.Со пионерски автоматиката, LED светла, печатите од видео featur, плус уште многу други креативни начини, оваа мала печатач е нешто што ќе богатство засекогаш и во вечни векови..Сет Содржи : Smartphone печатач instax мини Линк, полнење преку USB кабел, упатство, (мини филм се продава одделно).

R

Избор на клиент