.

.

Rutland Производи Creosote Смена, 3 мл. Фрли-во Канистер (3-Pack), Беж

Rutland Производи Creosote Смена, 3 мл. Фрли-во Канистер (3-Pack), Беж

DEN 284.16
Залиха

Creosote израстоци може да предизвика оџак пожари ако не се лекува, па бидете сигурни да го задржи твојот дом безбедно со моќен и ефективен Rutland Creosote Смена. *ВАЖНО : употреба на creosote смена не се елиминира потребата за редовни оџак чистење од професионалец. Во текот на последните 130+ години, Rutland Производи се зголеми од мал, семејство во сопственост на бизнис во Rutland, Вермонт да познат производител во индустријата.Creosote израстоци е неизбежна, но имајќи го во заливот е неверојатно лесно!Едноставно се фрли еден целиот stick во вашиот оган еднаш неделно или почесто ако е потребно.

R

Избор на клиент