.

.

СГКЈ 10 Компјутери Божиќ Виси Украс Дрвени Снегулка Занаети Cutouts Украси Виси Подарок Ознака#03

СГКЈ 10 Компјутери Божиќ Виси Украс Дрвени Снегулка Занаети Cutouts Украси Виси Подарок Ознака03

DEN 2304.00
Залиха

Материјал : Boxwood.Димензии : Дијаметар : 8cm,Дебелина : 0.3 цм, грешка : 1cm.Различен дизајн, совршено се украси за елка или каминот.DIY Занает : Нашата снегулки woodcut со мазна површина, одлична за сликарството, боење или блескавата.Најдобар избор на зимски тема божиќ партија и селски farmhouse дрво декорација.Повеќе намени : Красат елка и венец, за бебе туш услуги или свадба centrepieces, прикачете ги да се претставува, и други уметност и занает проекти. 10 Компјутери Божиќ виси украс дрвени снегулка занаети cutouts украси виси подарок ознака, украсување елка,партија,куќа,итн.

R

Избор на клиент