.

.

Yternal Мултифункционален Алатка Појас, Мулти-џеб Оксфорд Ткаенина со Голем капацитет Половината Алатка Торбичка за Градинарство, Работа, Комунални Алатка Престилка

Yternal Мултифункционален Алатка Појас, Мулти-џеб Оксфорд Ткаенина со Голем капацитет Половината Алатка Торбичка

DEN 479.76
Залиха

Најлон.Материјал - Направени од згусне 600 D оксфорд ткаенина, силен и здрав за да се спречи гребнатини и punctures.Машина перат, лесен за чистење.Мулти-Функционални Торбичка Дизајн - Има 9 џебови вкупно. 1 голема слот џеб, 3 внатрешен слот џебови и 5 надворешните џебови да се соберат различни алатки, како што се шрафцигер, фенерче, мала лопата, клуч.Покрај тоа, постојат 7 slings за да се задоволат различните потреби.Прилагодливи прошируваат појас е многу издржливи и носечките.Разноврсна - Нашите мултифункционален алатка торбичка појас може да им помогне на слободни вашите раце и да ви донесе олеснување.Идеален за луѓе љубов градинарство, антенски работник, дрво работник, електричар, столар, земјоделец и сл.Можете исто така да ги чува дома, само во случај да треба од време на време.Лесно да се организира Различни комунални џебови да имаат доволно простор за да лесно да ви помогне да ги организирате вашите алатки, избегнување на феноменот дека алатките се неуредна и не може да се најде.Димензии - 9.5 × 10.4 × 3 Инчи (ве молиме овозможи мали грешки поради прирачник за мерење ).Одговара на 29 46" половината.На мултифункционален алатка престилка ги задоволува складирање потребите на различни алатки, без разлика дали се големи алатки (градинарство лопата, шрафцигер, клуч, чекан, светилка) или мали алатки (лента, лента мерка, завртки) може да бидат зачувани на правилен и соодветен начин.Задебелена Оксфорд ткаенина, прилагодливи и проширува половината појас се осигура безбедноста.Нека ви слободни вашите раце и работа на леснотија.Карактеристики : 1. Висок quality Fine крои и занитвам засилување, не е лесно да се исклучите, наменета за долготрајни.Проширам најлон ткиво на половината појас, се вклопува 29 46" половината големина.Само прилагодите појас за удобно големина. 2. Разноврсна и convenience Suitable за различни задачи, како што покрив поправка, инсталации поправка, градинарство работа, отворено осветлување инсталација, кат поправка, итн. 3. Мулти-Функционални Pockets Various џебови да се соберат вашите различни алатки.Голема слот џеб може да се одржи мала лопата, фенерче, клешти.Мали слот џебови и slings помогне да се одржи шрафцигер, чекан, клуч и други алатки.4. Магнетни дизајн На магнет во горниот лев агол на појас може да помогне да се привлечат мали навртки или мали железни алатки.Направи вашата работа повеќе погодно.

R

Избор на клиент