.

.

Yoedge Crossbody Случај за Samsung Галакси А50 / A30S / A50s, Врат Врвца Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard Рака, Мека TPU Силикони со Симпатична Модел Покрие Компатибилен со Samsung A30S 6.4

Yoedge Crossbody Случај за Samsung Галакси А50 / A30S / A50s, Врат Врвца Телефон Случај со Прилагодливи Lanyard

DEN 239.76
Залиха

【Совршено се Вклопуваат】 Наменета за Samsung Галакси А50 / A30 S / A50s 6.4" , ве Молиме потврдете го бројот на моделот пред да купите. 【Прилагодливи Lanyard】 63 инчи долго lanyard, го заштитите вашиот телефон од капки и слободни вашите раце додека може да се прилагоди на должината да ви одговараат. 【Премиум Материјалот】 Мека TPU силикони и силни најлон lanyard, можат да го издржат секојдневните испакнатини, гребнатини и прашина, се чувствуваат удобно. 【Персоналните Шема】 Креативен и интересен дизајн, можете да декорирате вашиот телефон за да го направи тоа повеќе посебни и модерен, добро направен, печати моделот не е лесно да падне, издржливи. 【Прецизно Сечење & Заштита】 Лесен пристап до копчиња и приклучоци, камера и екран покрена рабови и заштита на телефон од гребење.

R

Избор на клиент