.

.

Модерни Мажи Прстен, Орел Клун Прст Титаниум Челик Прстен Хип Хоп Мода Надмоќно Панк Ретро Накит Додаток за Човекот Хип Biker(злато)

Модерни Мажи Прстен, Орел Клун Прст Титаниум Челик Прстен Хип Хоп Мода Надмоќно Панк Ретро Накит Додаток за Човекот

DEN 186.96
Залиха

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : модерен мажите прстен е обработена полирање третман, мазна се чувствуваат добро, одличен материјал и издржливи.Може да се носи во сите видови на настани, како што е темата партија, секојдневно носење, состаноци или за да го завршите вашиот секојдневен стил.КУЛ ПРСТЕН ЗА ЧОВЕКОТ : Роман и уникатен стил, совршен натпревар за да кожна облека , личност ретро мажите прстен.Јасно carvings донесе луксузен текстура,прави да изгледа поатрактивно и кул.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : стил е роман и единствен, и панк орел устата е ретро и модерен.Носи оваа персоналните орел клун стил прстен веднаш ќе се направи повеќе модерен.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Тоа може да се користи за да одговара на различни стилови на облека за да го прикажете вашиот шарм.Тоа е исто така добра идеја е да се презентираат на вашите фамилии и пријатели како роденден или фестивал подароци.АПЛИКАЦИИ : Погоден за секоја прилика, Голема денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, Диплома, Диплома Партија, Годишнина и со ноќта на Вештерките подарок, и за љубителите на Rock and Roll и Тешки Метали.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Прстен Материјал : Титаниум Челик Користи : Прстени, погоден за забави, дружења, училиште, дневни патувања, итн., облека и накит појавување на Пакет Листа : 1 x Прстен Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 3. Ако имате какви било прашања или проблеми по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви помогне. 4. Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе го замени или да се компензира за слободен што е можно поскоро.

R

Избор на клиент