.

.

CHDHALTD Козметички Тегли 10PCS Транспарентен Lip Balm Тегла Примерок Садови Сенки Садови Мини Refillable Шишиња Козметички Сад Празна Тегла Лицето Крем Кутија,во Облик на Дијам?

CHDHALTD Козметички Тегли 10PCS Транспарентен Lip Balm Тегла Примерок Садови Сенки Садови Мини Refillable Шишиња

DEN 155.52
Залиха

Материјал : ГЛАСАЧКО место, Количина : 10 Pcs/Set.Leakproof перформанси е добро, може да биде комотно употреба.Лесен за употреба и носат.Мали и преносливо шише е погодна за секоја прилика.Нежен и кабинет,може да донесе и користите секаде.Одлично за чување mineralized шминка, око сенки, лосиони, усна balms, тонери, креми, акрилик во прав,итн.Материјал : ГЛАСАЧКО место Боја : Транспарентна Капацитет : 5g Количина : 10 Pcs/Set Висина : 3cm Дијаметар : 2.2 cm Пакување вклучува : Крем Кутија x 10 (без мало пакет).

R

Избор на клиент